„Zasłużeni dla polskiej niepodległości” internetowy konkurs patriotyczny

Biblioteka Pedagogiczna w Białej Podlaskiej w związku z ustanowieniem przez Sejm Rzeczypospolitej Polskiej roku 2018 Rokiem Jubileuszu 100-lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości organizuje internetowy konkurs patriotyczny „Zasłużeni dla polskiej niepodległości”. Konkurs rozpoczyna się 5 listopada  i jest adresowany do wszystkich pełnoletnich mieszkańców Białej Podlaskiej i powiatu bialskiego. Celem konkursu jest popularyzacja wiedzy o wybitnych postaciach głównie z dziedziny literatury, nauki i polityki, które zrobiły coś tak wyjątkowego, że rodacy zapamiętali to i docenili.

Regulamin konkursu oraz link do formularza konkursowego dostępny jest na stronie internetowej organizatora www.bialabp.edu.pl.  Konkurs będzie trwał do 22 listopada 2018 r. Serdecznie zapraszamy wszystkich chcących sprawdzić stan swojej wiedzy.

Regulamin internetowego konkursu patriotycznego „Zasłużeni dla polskiej niepodległości”

Kliknij tutaj, aby wziąć udział w konkursie

Zasłużeni dla polskiej niepodległości”

Konkursy przedmiotowe 2018/2019