Warto przeczytać
7 tajemnic Świętego Mikołaja PDF Drukuj Email

Adam Zabokrzycki

Siedmioróg

Rok wydania: 2017

Sygnatura: 115121

Książka o Świętym Mikołaju, o jakiej marzy każde dziecko. 7 fascynujących opowieści o tym wszystkim, czego na temat Świętego Mikołaja i prezentów gwiazdkowych pragną dowiedzieć się dzieci. Bajki napisane są z fantazją i humorem, a równocześnie stają w obronie wartości chrześcijańskich  i wiernie ukazują polską tradycję mikołajek i świąt Bożego Narodzenia.

 
Kup kochance męża kwiaty PDF Drukuj Email

Katarzyna Miller

Wydawnictwo Zwierciadło

Rok wydania: 2018

Sygnatura: 116651

W bestsellerowym poradniku pod przekornym tytułem "Kup kochance męża kwiaty" Katarzyna Miller mierzy się ze zdradą - jednym z najboleśniejszych doświadczeń, które mogą dotknąć człowieka.

 
Akademia wychowania : dowiedz się, jak pokonać wszystkie problemy wychowawcze i zapewnić dziecku właściwy rozwój PDF Drukuj Email

Michał Kędzierski

Buchmann - Grupa Wydawnicza Foksal

Rok wydania: 2018

Sygnatura: 116432

"Akademia wychowania" to bestsellerowa książka autorstwa Michała Kędzierskiego, skierowana zwłaszcza do rodziców niesfornych dzieci. Poradnik ma na celu pomóc im okiełznać swoje pociechy, które mają tendencję do wpadania w złość, miewają napady agresji lub nie słuchają tego, co się do nich mówi. Uznany psycholog dziecięcy podsuwa zrozpaczonym rodzicom skuteczne metody wychowawcze oraz radzi, w jaki sposób dotrzeć do nieposłusznych dzieci.

 
Jak wychować nastolatka z pomocą duchowości ignacjańskiej : sztuka rozeznawania dla rodziców PDF Drukuj Email

Sue i Tim Muldoonowie

Wydawnictwo eSPe

Rok wydania: 2017

Sygnatura: 116619

 

Przewodnik dla rodziców, którzy zechcą oprzeć wychowanie swoich dorastających dzieci na nauce św. Ignacego Loyoli. Pierwszy rozdział skupia się na temacie: Jak być dobrym rodzicem dla nastolatka. W drugim rozdziale przyglądamy się wizji duchowości ignacjańskiej, zwłaszcza zaś umiejętności rozeznania, mając na uwadze treści płynące z niej dla rodziców nastoletnich dzieci. Rozdział trzeci uczy patrzyć na swoje dziecko jakim one jest. Dalej uczy pomagać w jego wyborach opartych na rozumieniu, porusza temat ciała, seksualności i trudności w wierze.

 


Strona 1 z 183
free pokereverest poker revie

lubelskie.pl

LEKTURY SZKOLNE

Oferta dla szkół i przedszkoli

Biblioterapeutyczny Kramik

Edukacja filmowa w szkole

Konkursy przedmiotowe 2018/2019

BiblioGratka

ACADEMICA

IBUK

Rok 2018

Rok 2018

Nowości Książki

Nowości audiowizualne

CZYTAK

Copyright © 2018 Biblioteka Pedagogiczna w Białej Podlaskiej. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.