V edycja konkursu fotograficznego dla uczniów szkół ponadpodstawowych „Zaczynając od wiersza”

Biblioteka Pedagogiczna w Białej Podlaskiej ogłasza kolejną edycję konkursu na fotografię ilustrującą wybrany wiersz. W tym roku jest to wiersz Oczy Czesława Miłosza. Konkurs jest skierowany do uczniów wszystkich klas szkół ponadpodstawowych,  przygotowujących swoje prace pod kierunkiem polonistów, bibliotekarzy, a także innych zainteresowanych nauczycieli.

Regulamin, karty zgłoszeń, terminarz, tekst wiersza

Kontakt:

Czytelnia Biblioteki Pedagogicznej

Dorota Bojarczuk-Dziurda

83 3433237, 501486365

Chcesz skorzystać z platformy IBUK LIBRA , ale nie jesteś zapisany w naszej bibliotece? Zadzwoń pod numer 508 481 577. Poprosimy Cię o dane kontaktowe. Po rejestracji wydamy Ci kod dostępu do IBUK LIBRY . Po otwarciu biblioteki zapraszamy po odbiór karty czytelnika, która umożliwi Ci korzystanie z naszych zbiorów.

Rok Świętego Jana Pawła II

100 rocznica urodzin Jana Pawła II

Copyright © 2020 Biblioteka Pedagogiczna w Białej Podlaskiej. Wszelkie prawa zastrzeżone.