#Zostań w domu i czytaj e-booki bezpiecznie!

Zapraszamy do wirtualnej czytelni #IBUKLibra

Studentom, nauczycielom, uczniom i wszystkim naszym czytelnikom przypominamy, że rozdajemy kody dostępu do wirtualnej czytelni zasobów elektronicznych WNPWN Ibuk Libra.

Aby skorzystać z bezpłatnego dostępu do szerokiej bazy publikacji należy zadzwonić – tel. 508 481 577, pobrać  kod PIN i założyć na platformie IBUK Libra konto. Rejestracja jest całkowicie darmowa.

Po założeniu konta wystarczy się zalogować i podać pobrany kod PIN.

Księgozbiór wirtualnej czytelni liczy ponad 1000 elektronicznych publikacji specjalistycznych, naukowych, popularnonaukowych oraz beletrystycznych - wydanych przez renomowane polskie oficyny.

Instrukcja rejestracji i logowania

Jak poruszać się po platformie IBUK Libra

Przewodnik IBUK Libra. E-czytelnia krok po kroku

Filmy instruktażowe

Więcej na https://libra.ibuk.pl/

Chcesz skorzystać z platformy IBUK LIBRA , ale nie jesteś zapisany w naszej bibliotece? Zadzwoń pod numer 508 481 577. Poprosimy Cię o dane kontaktowe. Po rejestracji wydamy Ci kod dostępu do IBUK LIBRY . Po otwarciu biblioteki zapraszamy po odbiór karty czytelnika, która umożliwi Ci korzystanie z naszych zbiorów.

Rok Świętego Jana Pawła II

100 rocznica urodzin Jana Pawła II

Copyright © 2020 Biblioteka Pedagogiczna w Białej Podlaskiej. Wszelkie prawa zastrzeżone.