Biblioteka Pedagogiczna w Białej Podlaskiej
PRZEGLĄD PRASY PEDAGOGICZNEJ – CZERWIEC 2020 PDF Drukuj Email

W czerwcowym przeglądzie przedstawiamy artykuły z czasopism matematyczno-przyrodniczych. Zachęcamy do wypożyczania, lektury, zdobywania wiedzy oraz rozwijania zainteresowań.

 

Więcej…
 
Podstawowe kierunki realizacji polityki oświatowej państwa w roku szkolnym 2020/2021 PDF Drukuj Email

Ministerstwo Edukacji Narodowej ogłosiło podstawowe kierunki polityki oświatowej państwa na rok szkolny 2020/2021. Są to:

 

1. Wdrażanie nowej podstawy programowej w szkołach ponadpodstawowych ze szczególnym uwzględnieniem edukacji przyrodniczej i matematycznej. Rozwijanie samodzielności, innowacyjności i kreatywności uczniów.

Więcej…
 
Godziny otwarcia Biblioteki w wakacje PDF Drukuj Email

W czasie wakacji od 29 czerwca do 31 sierpnia 2020 r.
Biblioteka czynna w godz. 8.00 - 15.00

w soboty Biblioteka nieczynna.

 
Polecamy na wakacje PDF Drukuj Email

Wybierasz się na wakacje, siedzisz w domu, nudzisz się…

Przyjdź i skorzystaj z naszych zbiorów.

Zobacz co polecamy. Może znajdziesz coś dla siebie i rodziny.

 
Rozstrzygnięcie konkursu dla dzieci Moc zwierzaków! PDF Drukuj Email

W  ramach XIX Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom, który w tym roku przebiegał pod hasłem  „Cała Polska czyta o zwierzętach”! zorganizowaliśmy konkurs plastyczny dla 5- i 6-latków. Prace, które otrzymaliśmy udowodniły, że wyobraźnia dzieci ma wielką moc.

Więcej…
 
Prezentacja książek od Wydawnictwa Literatura dla czytelników Biblioteki Pedagogicznej w Białej Podlaskiej. PDF Drukuj Email

Zapraszamy do obejrzenia filmu, na którym założycielka i redaktor naczelna Wydawnictwa Literatura, Wiesława Jędrzejczyk, prezentuje wartościowe książki dla dzieci i młodzieży.

Film został stworzony z myślą o rodzicach, bibliotekarzach i nauczycielach poszukujących podpowiedzi na co zwrócić uwagę przy wyborze książek. Pani Wiesława Jędrzejczyk wskazuje pozycje, które promują właściwe wzorce zachowań, a przy tym są atrakcyjne dla młodego odbiorcy. Jej rekomendacje z pewnością przydadzą się rodzicom podczas poszukiwania lektur dla dzieci, a także stanowić będą fachową pomoc przy zakupie nowości do bibliotek szkolnych oraz wyborze nagród dla uczniów.

Dziękujemy Wydawnictwu Literatura za nagranie i udostępnienie filmu.

 


Strona 1 z 107
free pokereverest poker revie

Chcesz skorzystać z platformy IBUK LIBRA , ale nie jesteś zapisany w naszej bibliotece? Zadzwoń pod numer 83 343 32 37. Poprosimy Cię o dane kontaktowe. Po rejestracji wydamy Ci kod dostępu do IBUK LIBRY . W wolnej chwili zapraszamy po odbiór karty czytelnika, która umożliwi Ci korzystanie z naszych zbiorów.

Rok Świętego Jana Pawła II

100 rocznica urodzin Jana Pawła II

„Z książką na start”

Nowości Książki

Nowości multimedialne

IBUK

Copyright © 2020 Biblioteka Pedagogiczna w Białej Podlaskiej. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.