Zapraszamy na wystawy – II semestr roku szkolnego 2018/2019

W II semestrze roku szkolnego 2018/2019 Biblioteka Pedagogiczna w Białej Podlaskiej zaprasza do zwiedzania wystaw:

Podróże małe i duże z Wandą Chotomską

/skierowana do przedszkolaków, uczniów szkoły podstawowej/

„Jeśli echo ich głosów zamilknie – zginiemy” 2019 - Rok  Gustawa Herlinga- Grudzińskiego

/skierowana do uczniów szkoły podstawowej, gimnazjalistów i uczniów szkół ponadgimnazjalnych/

Wystawom towarzyszą prelekcje oraz zajęcia związane z ich tematyką.

Indywidualne zwiedzanie wystaw możliwe jest codziennie w godzinach pracy biblioteki: poniedziałek- piątek  800 - 1800, sobota 900-1500.

Zwiedzanie w zorganizowanych grupach połączone ze stosowną prelekcją może się odbywać po wcześniejszym uzgodnieniu terminu zwiedzania

Zapraszamy!

Chcesz skorzystać z platformy IBUK LIBRA , ale nie jesteś zapisany w naszej bibliotece? Zadzwoń pod numer 83 343 32 37. Poprosimy Cię o dane kontaktowe. Po rejestracji wydamy Ci kod dostępu do IBUK LIBRY . W wolnej chwili zapraszamy po odbiór karty czytelnika, która umożliwi Ci korzystanie z naszych zbiorów.

Rok Świętego Jana Pawła II

100 rocznica urodzin Jana Pawła II

Copyright © 2020 Biblioteka Pedagogiczna w Białej Podlaskiej. Wszelkie prawa zastrzeżone.