Lipiec 2019

PDF Drukuj Email
174 odslon

Dzieciak rządzi

Sygnatura: DVD 3435

Pewnego dnia w życiu siedmioletniego Tima pojawia się młodszy braciszek. Tim natychmiast zdaje sobie sprawę, że ubrany w garnitur, noszący teczkę i zachowujący się jak rasowy biznesmen dzieciak jest zagrożeniem dla jego niezachwianej dotąd pozycji w rodzinnym domu. Gdy Tim postanawia odzyskać utraconą pozycję, natrafia na trop tajemnego spisku, który może zmienić równowagę sił na świecie. Przekonuje się przy tym, że kluczem do tajemnicy jest jego młodszy brat. Rywale muszą zapomnieć o dzielących ich różnicach, ocalić rodziców, przywrócić porządek na świecie i udowodnić, że więzy rodzinne są siłą, której nic nie jest w stanie pokonać.

 

 

 

 

 

 


Luis i obcy

Sygnatura: DVD 3587

12-letni Luis czuje się samotny. Nie ma żadnych przyjaciół, a jego ojciec ufolog Armin całe noce spędza przy teleskopie, szukając śladów życia w kosmosie. Na domiar złego, dyrektor ze szkoły Luisa chce wysłać chłopca do internatu poza miastem. Sprawy komplikują się jeszcze bardziej, gdy na podwórku Luisa rozbija się UFO, pilotowane przez trójkę wesołych kosmitów.

 

 

 

 

 

 


Plan B

Sygnatura: DVD 3625

„Plan B” to historia o niełatwym poszukiwaniu miłości, o znajdowaniu sensu w relacjach  z innymi. O tym, że zawsze jest nadzieja, że po burzy wyjdzie słońce. Bohaterów poznajemy kilkanaście dni przed walentynkami, w chwili gdy w ich życiu wydarza się coś całkiem nieoczekiwanego - coś, co wywraca je do góry nogami. Sytuacje, z którymi się konfrontują, prowadzą do zaskakujących rozwiązań. Natalia, Mirek, Klara i Agnieszka spotykają na swojej drodze ludzi, którzy dają im nadzieję na to, że mimo trudnych początków odnajdą prawdziwe  uczucia i autentyczne więzi, a w życiu zawsze jest jakiś plan B!

 

 

 

 

 

 


Odlotowy nielot

Sygnatura: DVD 3641

Podczas nauki fruwania ptaszek Ploey zostaje uprowadzony przez wiejskiego kocura. Aby przeżyć musi dotrzeć do Rajskiej Doliny, a następnie podjąć ważną życiową decyzję.

 

 

 

 

 

 

 


Książę Czaruś

Sygnatura: DVD 3654

Dawno, dawno temu niegodziwa Królowa rzuciła urok na małego Księcia Czarusia. Jej zaklęcie sprawia, że każda napotkana przez młodzieńca dziewczyna z miejsca zakochuje się w nim i chce być jego żoną. Królewna Śnieżka, Kopciuszek, Śpiąca Królewna - każda z nich święcie wierzy, że przystojny książę chce ożenić się właśnie z nią. Ojciec Czarusia ma już dość sercowego chaosu panującego w królestwie i stawia przed chłopakiem ultimatum. Albo odnajdzie miłość życia i ustatkuje się, albo straci prawo do tronu.

 

 

 

 

 

 


41 dni nadziei

Sygnatura: DVD 3668

Dwójka młodych żeglarzy wyrusza w podróż przez ocean. Tami i Richard nie mają pojęcia, że płyną wprost na spotkanie jednego z największych huraganów w historii. Kiedy sztorm mija, okazuje się ze łódź jest poważnie uszkodzona a Richard ciężko ranny. Tami, nie mogąc liczyć na żadną pomoc, musi znaleźć w sobie siłę, by na pokładzie roztrzaskanego jachtu przepłynąć ocean i ocalić ukochanego mężczyznę.

 

 

 

 

 

 


Fantastyczne zwierzęta : Zbrodnie Grindelwalda

Sygnatura: DVD 3673

Po ucieczce potężnego czarodzieja Gellerta Grindelwalda z więzienia magizoolog Newt Scamader zostaje ponownie wezwany przez profesora Hogwartu Albusa Dumbledore'a. W obliczu nieprzewidzianych zagrożeń Newt musi znaleźć sposób, aby powstrzymać Grindelwalda, którego plan przejęcia władzy nad istotami niemagicznymi przez czarodziejów czystej krwi grozi podziałem całego magicznego świata.

 

 

 

 

 

 

 


Księżniczka i smok

Sygnatura: DVD 3678

Poznajcie Księżniczkę Basię, która uwielbia czytać! W przeddzień swoich urodzin dziewczynka sięgnęła po nową książkę, która okazała się być zaczarowana. Gdy spomiędzy kartek wyfrunęły kolorowe motyle, Basia chciała złapać jednego z nich, wtedy księga, w magiczny sposób, przeniosła ją do baśniowej krainy. Wędrując po nieznanym świecie, dziewczynka spotkała sympatycznego Smoka zwanego Smokusiem. Bardzo się polubili i spędzili razem cały dzień, a gdy dziewczynka poczuła się zmęczona, Smokuś odprowadził ją do domu. Księżniczce tak spodobały się urodziny, że od tamtego momentu każdego dnia wracała do baśniowej krainy. W ten niezwykły sposób rozpoczynają się przygody Księżniczki Basi.

 

 

 

 

 

 


 

Makao sylabowe : edukacyjna gra karciana dla dzieci

Sygnatura: G 717

Makao sylabowe to edukacyjna gra karciana dla dzieci uczących się czytać, doskonalących technikę czytania, uczniów z dysleksją. Kolorowe karty oraz atmosfera świetnej zabawy podczas gry pozwalają logopedom, nauczycielom oraz rodzicom w przyjemny oraz efektywny sposób wspierać rozwój dzieci.

 

 

 

 

 

 

 


 

Ryzyk fizyk

Sygnatura: G 759

Ryzyk Fizyk to jedna z najpopularniejszych gier quizowych na świecie. Zebrano w niej zabawne, ciekawe, niezwykłe pytania z różnych dziedzin. Jednak nie musisz być ekspertem w każdej z nich. Wygrywasz, jeśli obstawisz właściwe odpowiedzi i zaryzykujesz w odpowiednim momencie.

 

 

 

 

 
free pokereverest poker revie

Chcesz skorzystać z platformy IBUK LIBRA , ale nie jesteś zapisany w naszej bibliotece? Zadzwoń pod numer 508 481 577. Poprosimy Cię o dane kontaktowe. Po rejestracji wydamy Ci kod dostępu do IBUK LIBRY . Po otwarciu biblioteki zapraszamy po odbiór karty czytelnika, która umożliwi Ci korzystanie z naszych zbiorów.

Rok Świętego Jana Pawła II

100 rocznica urodzin Jana Pawła II

„Z książką na start”

Nowości Książki

Nowości multimedialne

IBUK

Copyright © 2020 Biblioteka Pedagogiczna w Białej Podlaskiej. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.