Sygnatura: G 1656

Odkryj potencjał osobisty i wzmacniaj samoocenę osób, z którymi pracujesz, z pomocą innowacyjnego narzędzia „Zasoby-Aktywator”, które łączy naukę z przyjemnością gry. Wykorzystasz je w różnych środowiskach – od gabinetów psychologicznych i terapeutycznych, po szkoły i sesje coachingowe. Jego uniwersalność sprawia, że jest doskonałe zarówno dla dzieci, młodzieży, jak i dorosłych.
„Zasoby-Aktywator” to nie tylko gra, ale przede wszystkim skuteczny sposób na odkrywanie i wzmacnianie indywidualnych mocnych stron oraz umiejętności. Uczestnicy będą mieli okazję rozpoznać i docenić swoją siłę, a także zidentyfikować to co  wspiera ich rozwój np. m.in.  rodzina, przyjaciele, czy hobby.
Zestaw składa się z pięciu dużych drewnianych kostek z pytaniami i zdaniami do uzupełnienia, które zachęcają do refleksji. Gra jest prosta w użyciu – uczestnik rzuca kostką i odpowiada na wylosowane pytanie, albo kończy zdanie, co stymuluje jego kreatywne  myślenie i samopoznanie. Instrukcja PDF dołączona do zestawu zawiera szczegółowe wskazówki i ćwiczenia, które ułatwiają pracę z narzędziem. [opis Producenta]